• ib-1
 • ib-2
 • ib-3
 • ibx-1
 • ibx-2

Fabrika Display

 • fabrikë (1)

 • fabrikë (2)

 • fabrikë (3)

 • fabrikë (4)

 • fabrikë (5)

 • fabrikë (6)

pse na zgjodhet ne

Ningbo Weiifeng shtrëngimin e Co, Ltd, është vendosur në Yuyao City e cila është e lehtë për qasje. Ajo merr gjysmë ore për qytetin e Ningbo me anë të lartë, ndërsa 3 orë qytetit të Shangait. Kompania jonë e specializuar në harduer për shembull Anchors, vida, bulonave, arra dhe mjetet. Anëtarët tanë kanë kaq shumë përvoja të mira në përputhje të kësaj fushe që ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm, si dhe konsideratë shërbimin tonë. Përveç prodhimit, ne gjithashtu kanë të bëjnë me drejtimin e importeve dhe eksporteve business.Our produkte janë të llojeve të ndryshme, në përputhje me standardet e mëposhtme: GB, DIN, JIS dhe ANSI dhe ne gjithashtu mund të pranojë urdhërat e karakteristikave të tjera, si kërkesat e klientit ne jemi të kënaqur për të krijuar favorshme afatgjatë anije bashkëpunuese marrëdhënie me klientët tanë mbi bazën e barazisë dhe përfitimit reciprok.

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • 19/06/19

  Exhibition Name:Fastener Expo Shanghai 20...

  Exhibition Name:Fastener Expo Shanghai 2019 Opening Time: June, 26-28 , 2019 Booth Number: 3A935 Venue: National Exhibition and Convention Center (Shanghai) Address:No.333 Songze Ave, Qingpu District, Shanghai, China
  Lexo më shumë
 • 15/05/19

  Tools and Build South Africa 2019.7 (TB...

  Tools and Build South Africa 2019 (TBS 2019) Booth Number: P7 Date: 29 Juy to 31 Juy 2019 Place: 19 Richards Drive Johannesburg Gauteng Midrand 1685 Johannesburg, South Africa (Gallagher Convention Centre)
  Lexo më shumë
 • 11/04/19

  2019.5 NATIONAL HARDWARE SHOW ( USA )

  2019.5 NATIONAL HARDWARE SHOW ( USA ) (Las Vegas Convention Center/North&Central Halls) Booth Number: 1101 Date: May 7-9,2019 Place: Las Vegas Convention Center,Las Vegas,Nevada,United States of America
  Lexo më shumë

mendoj për kohën tuaj

WhatsApp Online Chat !