стеги за црево

Краток опис:

Широк спектар за секое работно место се големи или мали, на лице место или дома. Постојат различни видови на завртките се користи за различни апликации во зависност од она што се обидуваат да се постигне. Завртки се стеснети обично со помош на приклучокот, клуч или шрафцигер, па имаат варијација на типови на главата.


детали за производот

Тагови производ

Широк спектар за секое работно место се големи или мали, на лице место или дома. Постојат различни видови на завртките се користи за различни апликации во зависност од она што се обидуваат да се постигне. Завртки се стеснети обично со помош на приклучокот, клуч или шрафцигер, па имаат варијација на типови на главата.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !