• ib-1
 • ib-2
 • ib-3
 • ibx-1
 • ibx-2

фабрика Покажи

 • фабрика (1)

 • фабрика (2)

 • фабрика (3)

 • фабрика (4)

 • фабрика (5)

 • фабрика (6)

Зошто да не одберете нас

Ningbo Weiifeng прицврстување на елементи за копродукции, Ltd е лоцирана во Yuyao Сити, кој е лесен за пристап. Таа ги зема половина час за да Ningbo град со висок начин додека 3 часа во Шангај Сити. Нашата компанија специјализирана во областа на хардверот на пример сидра, навртки, завртки, навртки и алатки. Нашите членови имаат толку многу добри искуства во линија на ова поле кои ги нудиме производи со висок квалитет и прифатлива цена, како и нашето разгледување на услуги. Покрај производство, ние исто така се занимаваат со насочување на увозот и извозот business.Our производи се од различни видови, во согласност со следниве стандарди: GB, DIN, JIS и ANSI и ние исто така може да го прифати наредби на други спецификација како барањата на купувачот Ние сме среќни да се воспостави поволни долгорочна соработка однос брод со нашите клиенти врз основа на рамноправност и взаемна корист.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • 19/06/19

  Exhibition Name:Fastener Expo Shanghai 20...

  Exhibition Name:Fastener Expo Shanghai 2019 Opening Time: June, 26-28 , 2019 Booth Number: 3A935 Venue: National Exhibition and Convention Center (Shanghai) Address:No.333 Songze Ave, Qingpu District, Shanghai, China
  Прочитај повеќе
 • 15/05/19

  Tools and Build South Africa 2019.7 (TB...

  Tools and Build South Africa 2019 (TBS 2019) Booth Number: P7 Date: 29 Juy to 31 Juy 2019 Place: 19 Richards Drive Johannesburg Gauteng Midrand 1685 Johannesburg, South Africa (Gallagher Convention Centre)
  Прочитај повеќе
 • 11/04/19

  2019.5 NATIONAL HARDWARE SHOW ( USA )

  2019.5 NATIONAL HARDWARE SHOW ( USA ) (Las Vegas Convention Center/North&Central Halls) Booth Number: 1101 Date: May 7-9,2019 Place: Las Vegas Convention Center,Las Vegas,Nevada,United States of America
  Прочитај повеќе

мислите за вашето време

WhatsApp Online Chat !